Oświadczenie o dostępności

Twórcy strony proj. ESEN dokładają wszelkich starań, aby usługi witryny były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Udostępniony został UserWay Website Accessibility Widget - dedykowany serwer ułatwień dostępu. Oprogramowanie umożliwia poprawę zgodności strony z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Menu dostępności www.esen.ios.edu.pl można włączyć, klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się w rogu strony. Po uruchomieniu należy zaczekać aż zostanie ono załadowane w całości.

Twórcy strony kontynuują wysiłki na rzecz ciągłej poprawy dostępności swojej witryny i usług w przekonaniu, że zbiorowym obowiązkiem moralnym jest umożliwienie bezproblemowego i nieskrępowanego korzystania z zasobów internetowych również osobom niepełnosprawnym.

Pomimo naszych starań, niektóre treści mogły nie zostać jeszcze w pełni dostosowane do aktualnych standardów. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Jeśli masz trudności z jakąkolwiek treścią na www.esen.ios.edu.pl lub potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek częścią naszej strony, skontaktuj się z nami. Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Drukuj